Chaos mesék szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chaos mesék szerepjáték

A Chaos mesék fantasy világhoz készített szerepjáték oldal.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ilaszior
Admin
Admin
Ilaszior


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2012. Jul. 21.
Age : 103

Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec Empty
TémanyitásTárgy: Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec   Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2014 10:15 pm

Gratulálok a résztvevőknek a sikeres küldetéshez! Június végére kérek mindkettőtöktől egy összefoglalót a küldetésről, vagy megfelezem a jutalmatokat!

Jutalmak:
Xypec:
+450 tp
Gratulálok a második szint másodikként való eléréséhez!
Achievement:
+5 arany

Akelisz:
+300 tp
+3 arany 5 ezüst
Vissza az elejére Go down
https://chaosmesek.hungarianforum.com
Akelisz
Orvgyilkos
Orvgyilkos
Akelisz


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jul. 21.
Age : 27

Karakterlap
Faj: elf
Hírnév::
Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec Left_bar_bleue1/1000Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec Empty_bar_bleue  (1/1000)
Tp::
Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec Left_bar_bleue900/1000Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec Empty_bar_bleue  (900/1000)

Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec   Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec I_icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 11:53 pm

Egyik nap miközben a reggelinket fogyasztottuk, Rupert egyszer csak közölte velem, hogy Anmar városába kell utaznunk. Ezen kicsit meglepődtem mert elég messze van, de mint az utazásunk során azt elmondta, az lesz a feladatom, hogy jelentkezzek egy gladiátor harcra, amit az ottani elítéltek között zajlik, bent kell maradnom két körig, majd valamilyen módon fel kell adnom a küzdelmet, hogy ne jussak be az utolsó mindent eldöntő öldöklésbe.

Mire odaértünk megpróbáltam felkészülni arra ami ott fogadott, de nem sikerült. Mindenféle bevándorlókkal volt tele minden, egymáson nyomorogtak a foglyok, mindnek csillogott a szeme a busás összeg és a szabadulás utáni vágytól. Itt nem számít barát vagy e vagy ellenség, ugyan olyan hidegvérrel tesznek el láb alól. Bevallom nagyon rég nem volt ilyen érdekesnek, de mégis kicsit könnyű harcom mint az első kettőn. A harmadik mérkőzés, ahol meg lett mondva, hogy vesztenem kell, nem éppen sikerült úgy ahogy terveztem. Mivel általában nem engedhetem meg magamnak, hogy veszítsek így nem tudtam mit is kéne tennem, főleg, hogy az a furcsa szerzet elvonta a figyelmemet a felkészülésnél. Ezért nem igen tudtam jobbat kitalálni, minthogy egyszer az elején a földre kerülök és utána rögtön kézfeltevéssel feladom. Ez volt a legegyszerűbb és legkönnyebb módja a feladásnak, és a legmegalázóbb is. Főleg, amit utána Ruperttől kaptam érte.

A két könyebb harcom közötti kis szünet szerű idő alatt leszólított egy nagyon fura kreol bőrű bevándorló, valószínűleg valamelyik sivatagból érkezett, és megállás nélkül faggatott. Eleinte megkíséreltem lerázni, de annál jobban kérdezősködött, nem értett a szép szóból. Végül odáig fajult a beszélgetésnek nevezett egyoldalú faggatózása és magával társalgása, hogy a harmadik összecsapás után felvittem Rupert páholyához. Rupertnek velem ellentétben nagyon megtetszett, hogy ennyire beszédes a barátunk és nagyon pozitív képet alkotott benne az új jövevény. Ennek következtében felfogadta alárendeltjének, ennek következtében a közeljövőben is boldogíthat majd.
Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ismerkedés
» Xypec Haxbe
» Akelisz
» Akelisz élete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chaos mesék szerepjáték :: Élő Szerepjáték :: Random szóbeli mesélések-
Ugrás: