Chaos mesék szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chaos mesék szerepjáték

A Chaos mesék fantasy világhoz készített szerepjáték oldal.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ismerkedés

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nohu
Mesélő
Mesélő
Nohu


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 24.

Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 8:28 pm

Utazásaitok kezdeteként meglepő módon Akrosz városába tértek be. Hosszú volt az út a kunyhótól idáig, eléggé elfáradtatok. A városba a hatalmas főkapun léptek be, melyet hatalmas szobrok őriznek. Napközben értek ide, ezért jelentős a forgalom. A tömeg a piac felé sodor benneteket. Itt a hatalmas piacon végre kiszabadultok a tömeg nyomulásából. Ekkor egy szekér vágódik ki a tömegből tőled 5 méterre, mely egyenesen feléd tart. Posztod addig tartson míg a kialakult problémát el nem rendezed.
Vissza az elejére Go down
Connor Felnorin
Színész
Színész
Connor Felnorin


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Faj: Elf
Hírnév::
Ismerkedés Left_bar_bleue0/1000Ismerkedés Empty_bar_bleue  (0/1000)
Tp::
Ismerkedés Left_bar_bleue500/1000Ismerkedés Empty_bar_bleue  (500/1000)

Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2014 11:20 am

Felkészültem arra, hogy a városban bajba kerülhetek, de nem gondoltam, hogy a baj két, felém galoppozó lóban, és a mögöttük jövő szekérben testesül meg. A kocsi szemből közelített, Rose jobbra, én balra tértem ki. Épphogy kikerültem, a szelét még éreztem az arcomon. A kocsis végül megállt anélkül, hogy bárkinek komoly sérülést okozott volna, majd leszállt a bakról, és odasétált hozzám.
-Nem látsz a szemedtől, elf?!
-Inkább magának kéne figyelnie! Majdnem elütött engem, és a társamat!
Erről eszembe jutott Rose, és elkezdtem keresni a tömegben, otthagyva az üvöltöző kocsist. Sehol nem találtam, úgyhogy elindultam, hogy találjak egy fogadót. Rose tud vigyázni magára.
Vissza az elejére Go down
Nohu
Mesélő
Mesélő
Nohu


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 24.

Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2014 2:51 pm

A tömeg ide-oda lökdös téged, miközben teljesen elveszted az irányérzéked. A forgatag áramlásában már nem tudod megállapítani honnan jöttetek és merre vezet az utatok. A gyomrod egy hangosat kordul és rájössz, hogy a maradék étel nem nálad volt... Posztod odáig tartson, míg jól nem laksz. (lehetőleg egy kicsit jobban fejtsd ki mint az előbb)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés   Ismerkedés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ismerkedés a Birodalommal -Akelisz, Xypec

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chaos mesék szerepjáték :: Játéktér :: Birodalom :: Akrosz-
Ugrás: