Chaos mesék szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chaos mesék szerepjáték

A Chaos mesék fantasy világhoz készített szerepjáték oldal.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás

Go down 
SzerzőÜzenet
Ryusoke
Tolvaj
Tolvaj
Ryusoke


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Feb. 06.
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Faj: Elf félsárkány
Hírnév::
Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Left_bar_bleue2/1000Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Empty_bar_bleue  (2/1000)
Tp::
Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Left_bar_bleue1380/3750Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Empty_bar_bleue  (1380/3750)

Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Empty
TémanyitásTárgy: Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás   Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás I_icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 11:08 am

Senhime:
Nem: nő
Életkor: 85?
Faj: Elf
Kaszt: Harcos

Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Sen
Senhime... Mit is lehet róla mondani? Hát az biztos hogy van egy személyisége a csajnak. És ereje... a nyolvan életévéből közel harmincat csatározással töltött. Akár hányszor próbáltam a múltjáról kideríteni valamit, nem hajlandó a részletekbe belemenni. Viszont annyit kiderítettem, hogy egy igen érdekes fickó alatt szolgált, aki maga is végtelenül jó kardforgató volt. Senhime nem kért semmit cserébe a szolgálataiért, csupán csak részt akart venni a háborúban és átérezni a csata hevét, forgatni a lándzsáját, kockáztatni az életét.  Ez az egyetlen dolog, ami életben tartja.
"Győztes csatákban bárki tud harcolni az nem kihívás, ezért megkértem a haduramat, hogy vezessem engem reménytelen küzdelmekbe, ahol az embereim nagy részét elveszítem, ahol veszélyben van az életem, ahol menekülnünk kel, ha túl akarjuk élni."
Habár gyönyörű arca van és jó alakja, az arcáról semmi érzelmet nem lehet leolvasni és a hangja hideg, mint a legfagyosabb éjszaka. Kivéve ha harcra kerül a sor és feltüzelődik...
Az emberi normáknak teljesen a hiányában van, például az első találkozásunkkor  az ujjait a gyomromba akarta mélyíteni és kitépni belsőségeimet. "Ki akartalak zsigerelni, de úgy tűnik, hogy a fogságban legyengültem…"
Különböző testi örömök nem hozzák izgalomba, egyszerűen csak harcolni akar. Vagyis van egy dolog. A Fale, ami egy ropogós tésztabundában készült húsgolyó, ezzel az étellel  néha emberi reakciót tudok belőle kiváltani, sőt izgalmat! Talán a Falenél csak a bosszantásomat szereti jobban, mivel a tolvajok hihetetlen módon lenézi amiért néha igencsak aljas dolgokat tud véghez vinni...  "Jobb lenne, ha a járaton át távoznánk, amin keresztül én jöttem. Egy mocskos tolvaj lehet…- mondta lenézően és el is ment mellettem."
Nagyon nagyon aljas dolgokat... De ettől függetlenül kedvelhető a leányzó, csak kell hozzá némi türelem, míg hozzá szokik az elf. Na jó, nem némi...
A legtöbb küldetésemre elkísér és először akkor találkoztam vele, mikor kiszabadítottam Melag börtönéből. (Egy Hercegnő Kiszabadítása)

Lianara:
Nem: nő
Életkor: 71
Faj: Elf
Kaszt: Mágus (tanonc)
Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Cg000001

Lianara egy tüneményes teremtmény. Aranyos, ártatlan segítőkész. Tele van csupa jó tulajodonsággal. Ő volt az első személy, aki kedves volt hozzám, mikor a városba érkeztem.  "Bocsánat- hallottam egy kellemes női hangot a hátam mögül,- netalántán segítségre van szüksége az úrnak?Ha így néz rám, zavarba jövök - felelte vörösödő arccal és félig elfordult."
Nélküle és a szülei nélkül nem tudom mit kezdtem volna. Senhimével is remekül ki jön, ő az egyetlen személy, aki képes kontrolállni őt és még parancsolni neki. Parancsolás... Hát igen, ha fegyelmezéshez kerül a sor, nem kell félteni Liát. Ő az a személy, aki rendet tart a csöpp lakásunkban és gondot visel ránk és fegyelmezi gyermeteg viselkedésünket. Ő ennek a kis családnak az Anyja, hiába ő a legfiatalabb közülünk.
Sill, Lianara édesanyja egy erős mágus, aki gyógyító varázslatokra tanította lányját, amire Lia nagyon fogékony volt és sikerült viszonylag magas szintre emelni erejét.
Néhány küldetésemre elkísér, de mivel nem való neki egy vándor harcos élete, leginkább egy biztos pont az életemben. Első találkozásunk, amire emlékszem, az Mitgardba való érkezéskor történt. (Új város, Új emberek)
Vissza az elejére Go down
Ryusoke
Tolvaj
Tolvaj
Ryusoke


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Feb. 06.
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Faj: Elf félsárkány
Hírnév::
Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Left_bar_bleue2/1000Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Empty_bar_bleue  (2/1000)
Tp::
Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Left_bar_bleue1380/3750Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Empty_bar_bleue  (1380/3750)

Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás   Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30, 2014 5:57 pm

Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás TAG_156583

Ő Crayl, egy fiatal tolvaj, aki eddig nem éppen fényűző módon élt. Kisebb lopásokból élt és tartotta el ikertestvérét Crayanét( aki később bekerül a történetembe). Nem igazán ért semmihez, bár ha tolvajlásról van szó, azért feltalálja magát. Valahonnan, arra nem emlékszik honnan, van egy mágikus íja, ami Gyökerekből áll és a föld erejét használja fel tüzeléshez. Még nem képes használni rendesen, csupán gyenge nyílvesszőket képes a húrra teremteni. Idővel lehet hogy megtanulja előhozni az íj valódi erejét, illetve megtudni, hogy mi történt vele és honnan van az íjja, de nem kívánok, minden poént lelőni az elején. Jelleme a kalandok során fog pontosan kialakulni.
Hát őt szeretném tanítványnak. Az első kaland ahol találkoztam vele, az a "Tanítvány, Nekem?!" című kalandom volt.
Vissza az elejére Go down
 
Ryusoke Társ(csatlós) igénylés és leírás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Engedély igénylés
» Ryusoke
» Ryusoke
» Ryusoke varázslatos kalandozásai!
» Találkozás? Mestick&Ryusoke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chaos mesék szerepjáték :: Fórum :: Nyilvántartás :: NJK leltár-
Ugrás: