Chaos mesék szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chaos mesék szerepjáték

A Chaos mesék fantasy világhoz készített szerepjáték oldal.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A levél -- küldetés

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nohu
Mesélő
Mesélő
Nohu


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 24.

A levél -- küldetés Empty
TémanyitásTárgy: A levél -- küldetés   A levél -- küldetés I_icon_minitimeSzer. Dec. 04, 2013 8:35 pm

Ez alatt a poszt alatt kezdődik tehát a küldetésetek! Remélem élvezni fogjátok. Very Happy Akelisz épp egy megbízásból tér vissza: el kellett lopni egy levelet az egyik helyi kereskedőtől, akiről úgy hírlik a városban, hogy tőle függ a fekete kereskedelem. A levélben egy jelentés található, ami roppant fontos lehet, hisz Rupert véletlenül az elmúlt napok folyamán hallottam milyen izgatottan beszélt egy másik kereskedőnek erről és valószínűleg egy remek pénzügyi befektetés, vagy legalábbis kellően keresztbe tehet a csempész társaságok üzletének. Hogy sikeres volt-e a missziód rád bízom, viszont mivel már egy ideje a városban tartózkodtok így ismernek titeket, így ha a tett helyen bárki is meglát, akkor az azonnal tudja, hogy ki az elkövető... Erre Rupert nagyon kényes és részletesen kikérdez az esetről: posztod addig tartson, hogy jelentesz Rupert-nek a történtekről, vagyis amíg Rupert kérdései mentén el nem meséled a megbízás menetét. Remélve, hogy elég kielégítő lesz a válaszod ebben a kényes kérdésben, nehogy valami rosszul süljön el...
Vissza az elejére Go down
Akelisz
Orvgyilkos
Orvgyilkos
Akelisz


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jul. 21.
Age : 27

Karakterlap
Faj: elf
Hírnév::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue1/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (1/1000)
Tp::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue900/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (900/1000)

A levél -- küldetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: A levél -- küldetés   A levél -- küldetés I_icon_minitimeSzer. Ápr. 02, 2014 1:31 am

időpont: délután 4 óra után pár perccel
helyszín: Carl Ragosh háza, iroda

Küldetésem befejeztével, visszatértem jelenlegi szálláshelyünkre. Először Rupert irodája felé indultam, hogy jelentés tegyek küldetésem fejleményeiről. Felérve az emeletre, megálltam egy hatalmas kétszárnyú ajtó előtt, majd finoman, de határozottan bekopogtam.
- Gyere– szólt ki Rupert.
Kis várakozás után halk, finom léptekkel besietek az irodába, egyenesen az asztal felé indulok majd megállok előtte. Visszatértem – mondom határozottan mégis gyengéd hangon.
Válaszul bólintott felém, majd kérdés helyett csak kérdőn felvonta szemöldökét, jelezve ezzel, hogy várja a beszámolómat.
- Sikeresen megvettem az acél kodachit, melyet már olyan régen szerettem volna magamnak. (3arany)
-Remek. Remélem senki nem zaklatott útközben. -mondta, feltételezem ezzel arra utalva, hogy adódtak-e problémák a küldetésem során.
- Útközben minden a legnagyobb rendben volt, de a boltban vásárlás közben történt néhány említésre sem méltó nézeteltérés, elvégre hiába kereskedőváros az elfeket még mindig nem látják szívesen. -mondtam, utalva néhány problémára melyek a küldetésem során felmerültek.
- Nocsak. -állt fel, az ablakhoz sétálva kinézett rajta, majd becsukta. A redőnyt szokásához híven nem húzta le, ugyanis megvolt róla a véleménye. Ezt követően kinézett a folyosóra, majd megpillantotta Carl egyik fiát, aki éppen arra sétált.- Fiú, szólj apádnak, hogy mostantól senki nem jöhet a szobám közelébe, amíg másképp nem rendelkezem. -mondta neki. Még mindig nem a kedves a gyerekekkel állapítottam meg.
- Szóval mi történt pontosan? - kérdezte.
-Reggel elindultam, - kezdtem beszámolómat, az előzőhöz képest jóval halkabb hangfekvésben – hogy bevégezzem általad reám osztott feladatomat. Bementem a város szívébe, hogy felmérjem a helyzetet és megkeressem a célszemély standját. Ez az alapos leírásnak hála, melyet kaptam relatív hamar bekövetkezett, ezután tartottam a szokásos megfigyelésemet, persze nem túl feltűnően. Ekkor vettem észre, hogy a standon a szokásos kereskedelmi cikkek mellett meglepően jó minőségű pengés fegyverek is helyet foglaltak. Ezt követően láttam meg ezt a remek kodachit, mely megszerzésére hatalmas kényszert éreztem. Ez eddig nem is volt probléma, mivel ezzel közelebb kerültem a céltárgy helyzetéhez és pillanatok alatt meg is találtam Grandow standján heverve egy nehezék alatt. Bár valószínűleg már ekkor felismert vagy legalábbis nagyon zavarónak tarthatott, mert a vásárlás folyamán többször is végigmért, de ha akart volna se tudott volna észrevenni rajtam semmit, mivel teljesen ideillő ruhában voltam egy vékony anyag szerűséggel az arcom körül, a felismerés veszélyét elkerülve. Küzdő tárgyaim jelentősebb és méretileg nagyobb részét itt hagytam, mivel csak akadályoztak volna a feladatom végrehajtásában. Emiatt csak a kisebb méretűek voltak nálam, melyeket szinte észre sem lehet rajtam venni, hacsak nem tudja az illető, hogy hol nézze. Ezzel sikeresen megvettem új fegyverem. - álltam meg a mesélésben. Arcát fürkésztem hátha elcsíphetek valamiféle reakciót, mivel a kérdésére nem válaszoltam még. De nem jártam sikerrel ugyan olyan érzelem mentes volt az arca mint mindig.
- Gratulálok. És mi volt a kellemetlenség? -nézett rám kérdően.
Azért ennél még tőle is több reakcióra számítottam, bár igaz mire fel, semmi számára fontos vagy inkább hasznos információval nem szolgáltam. Bár lehet, hogy csak azért mert nem akarok szembesülni a reakciójával a jelentésem végén. Nagyot sóhajtva folytattam.
- Hát az úgymond kellemetlenség, mint mondtam korábban a levél egy nehezék alatt volt, de kihagytam azt az apró részletet, hogy ez egy hangot kiadó nehezék volt, bár ez elsőre elkerülte a figyelmemet. Amikor még nézelődtem és Grandow Robert éppen egy másik ügyféllel folytatott beszélgetést, én óvatosan bár mint utóbb kiderült igen megfontolatlanul azt hittem, hogy ha felemelem a tárgyat akkor el tudom venni alóla a levelet. De amikor hozzá akartam érni fedeztem fel, hogy ez a tárgy bizony hangot ad ki. Bár szerencsémre nem voltam olyan mohó ezért csak épp hogy érintettem, ezért ő nem hallhatta meg a hangot, mert nagy volt a tömeg és mert én is éppen, hogy hallottam. De ez a tény jelentősen megnehezítette a feladatomat. Ekkor még hosszasan nézegettem a kiszemelt fegyveremet és közben azon gondolkodtam, hogyan tudnám észrevétlenül elmozdítani a helyéről.
- Értem. Egészen biztos vagy abban, hogy nem látott meg senki?
- Most már teljességgel igen, bár miután elhagytam a standot tartottam ettől az eshetőségtől. De most már bizton állíthatom, hogy nincsenek szemtanúk. - mondtam és közben halvány mosoly futott végig az arcomon.
- Remek. Akkor ha kérhetem... -nyújtotta felém a kezét.
Először csak néztem rá, nem tudtam mit is mondhatnék, annyira szégyelltem magam. -Nos...– kezdtem neki nagy nehezen – mint említettem kisebb nagyon problémák után sikerült megszereznem a levelet feltűnés nélkül, de visszafele miközben megtámadtak, nos hát... - egy kis ideig nem szólaltam meg csak szemeimet lesütve néztem a földet, majd mikor nem jött semmi reakció folytattam – egy kicsit cafatjaira darabolódott. - mondtam, majd elővettem a levél darabjait és letettem elé az asztalra.
-Megtámadtak?! -kiáltott fel.- Ki, hol? Ez nem lehet, Akelisz. Akkor valaki meglátott, tudniuk kellett, hogy te voltál ahhoz, hogy megtámadjanak... most minden romba dőlhet!
- Kérem nyugodjon meg, mint már korábban is említettem most már teljességgel biztosan állíthatom, hogy rajtunk kívül senki nem tud az ügyről. Amikor a standok körül felderítettem négy férfi viselkedett gyanúsan, ez megegyezik a megtámadóim számával is.
- Nem az számít, hogy kik támadtak meg, hanem hogy kinek jelentettek előtte... a francba is. Mindegy, nem lett helyrehozhatatlan a kár, nincs bizonyítékuk, de mindenesetre meg kell kettőznünk a figyelmet, és minél hamarabb el kell hagynunk a várost.
Nem vagyok benne biztos, hogy feltétlenül felismertek, nem tűntek annyira se tapasztaltnak se pedig képzettnek, mint akik a Birodalom fővárosából származnának. Szerintem csak azt hitték, hogy sok pénzem van, ha már egy három aranyat érő fegyvert vásároltam. – gondoltam magamban. - Ha úgy kívánja azon nyomban intézkedem, de mi legyen a levéllel? - vontam kérdőre tekintetemet.
- Ahogy elnézem ez olvashatatlan... -nézte a cafatokat, majd az asztalon lévő gyertya lángjába tartta őket egy pillanatra. Majd hirtelen elengedte, és meredten nézte a gyertyában elégő levél darabokat. - Volt már jobb munkád is Akelisz... csak nem kezdesz öregedni? - kérdezte, enyhe gúnnyal hangjában.
Halkan felszisszentek, mégis mit gondol?! Lehet, hogy több száz évet megéltem már és most az ő szolgálatában vagyok, de kettőnk közül nem én fogok előbb megöregedni és ezt ő is nagyon jól tudja. De nincs mit tenni, bízok benne, hogy nem gondoltam komolyan. Így is elrontottam a küldetésemet, emiatt nincs jogom felháborodni, nyugodtnak kell maradnom. - Nagyon sajnálom, - ereszkedem féltérdre előtte – hibát követtem el, többet nem fordul elő. - szemeimet még mindig lesütve tartom, várom miként dönt.
- Remélem is, - szólal meg - különben kénytelen leszek valami büntetést kitalálni. - Meglepve néztem fel rá, nem szoktam hibázni éppen ezért azt hittem megbüntet érte, de kellemesen csalódtam. Ezt követve felálltam és várva a következő utasítását, álltam közvetlen az asztala előtt.


A hozzászólást Akelisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2014 9:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rupert De'lavi
Nemes
Nemes
Rupert De'lavi


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Jul. 21.
Age : 28

Karakterlap
Faj: ember
Hírnév::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue7/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (7/1000)
Tp::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue500/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (500/1000)

A levél -- küldetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: A levél -- küldetés   A levél -- küldetés I_icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2014 6:49 pm

~Mi a fene van ezzel a várossal? Miért vonzza ez úgy az üzleteimet, mint legyet a légypapír? -gondolkodok magamban, ahogy kinézek az ablakon. Már megint Akroszban vagyok, ezúttal a testőrségem fejénél, Carl Ragoshnál szálltunk meg, akinek itt él a családja. Hogy miért élnek itt? Azért, mert Carl félti őket. Nem akarja, hogy a munkája miatt esetleg őket is felhasználják, amiben teljesen igaza is van. Az a hétéves kisfiú és derék, szemrevaló édesanyja nem érdemelnék meg, hogy egy nemes játszmáinak áldozatai legyenek.
Csakhogy a sors nem mindig kegyes, én meg a legkevésbé sem vagyok együtt érzőnek mondható. Gerinctelen, öncentrikus, megalomán ember vagyok, egy lelketlen hazudógép, akit semmi más nem érdekel, csak a saját jóléte. Na jó, ez talán túlzás, de a lényeg, hogy tisztában vagyok saját önzőségemmel. Szállás kellett, huzamosabb időre, hát ide jöttünk, mit sem törődve azzal, hogy egy milyen eredménnyel járhat a Ragosh családra. Nemesként nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy az alantasabb emberek bajai túlságosan lekössék figyelmemet, és visszatartsanak teendőimtől.
Remélem Akelisznek sikerül a megbízatása. Nem könnyű szívvel adtam ki neki a parancsot, de az a rohadék Grandow Robert, egy egyszerű, pitiáner kereskedő, belefolyt egy olyan üzletbe, amibe én is nemrég belekezdtem, és veszélyeztette a sikerességemet. Választanom kellett, hogy elküldöm Akeliszt, hogy ellopja az adatokat, vagy leülök vele tárgyalni. Nem tárgyalhattam vele, majd lopathattam el, túl egyértelmű lett volna. Mindkettőnek kétes volt a kimenetele, de én inkább Akelisz felhasználása mellett döntöttem. Csak remélni tudom, hogy nem hagy cserben.
A fedősztori egyszerű volt, Carl meg akarta látogatni gyermekét, én meg elkísértem, hogy megismerjem a családját. Akelisz pedig elment vásárolni a piacra, mert nem érdekelte egy ember-gyerek mibenléte, és mert akart egy új fegyvert.
Egyszer csak halk kopogást hallok az ajtón. A szívem a torkomba ugrik, de az arcomon ebből semmi sem látszik, erre gondosan ügyelek. Kipillantok az ablakon, senki sincs gyanúsan közel a házhoz.
-Gyere. -mondom nyugodt, határozott hangon. Egy pillanat szünet után nyílik az ajtó, majd halk, puha léptekkel, ahogy csak egy elf tud járni, Akelisz odajön az asztalomhoz.
-Visszatértem. -jelenti a rá jellemző szűkszavúsággal. Én csak bólintok, és kérdőn felhúzom a szemöldökömet.
-Sikeresen megvettem az acél kodachit, melyet már olyan régen szerettem volna magamnak. -mondja, és én vetek rá egy pillantást. Az övében tényleg egy új kodachi van, de a tekintetem jobban megragadja a... legyünk őszinték, a dekoltázsa. Mostanában egyre gyakrabban veszem észre, hogy férfiúi vágyaim megnehezítenek a munkámban, és ezt csak ezen vágyak kielégítésével tudom megoldani. Kár, hogy Carléknak nincs szolgálólányuk, akit ágyba tudnék vinni.
-Remek. Remélem senki sem zaklatott útközben. -mondom, és nagy nehezen felveszem a szemkontaktust.
-Útközben minden a legnagyobb rendben volt, de a boltban vásárlás közben történt néhány említésre sem méltó nézeteltérés, elvégre hiába kereskedőváros az elfeket még mindig nem látják szívesen. -szóval problémái voltak. Remek.
-Nocsak. -állok fel, ismét kinézek az ablakon, majd becsukom az üveget. A redőnyt nem húzom le, az a kezdők hibája, úgy nem látom, ha valaki kihallgat. Kimegyek a folyosóra, ahol meglátom Carl fiát.
-Fiú, szólj apádnak, hogy senki nem jöhet a szobám közelébe, amíg másképp nem rendelkezem. -utasítom, ő meg tágra nyílt szemekkel bólint egyet, majd elmegy. Én becsukom az ajtót, majd orvgyilkosomra nézek.
-Szóval mi történt? -kérdezem, és nagyon remélem, hogy nem okozott túl nagy bajt.
-Reggel elindultam, hogy bevégezzem általad reám osztott feladatomat. Bementem a város szívébe, hogy felmérjem a helyzetet és megkeressem a célszemély standját. Ez az alapos leírásnak hála, melyet kaptam relatív hamar bekövetkezett, ezután tartottam a szokásos megfigyelésemet, persze nem túl feltűnően. Ekkor vettem észre, hogy a standon a szokásos kereskedelmi cikkek mellett meglepően jó minőségű pengés fegyverek is helyet foglaltak. Ezt követően láttam meg ezt a remek kodachit, mely megszerzésére hatalmas kényszert éreztem. Ez eddig nem is volt probléma, mivel ezzel közelebb kerültem a céltárgy helyzetéhez és pillanatok alatt meg is találtam Grandow standján heverve egy nehezék alatt. Bár valószínűleg már ekkor felismert vagy legalábbis nagyon zavarónak tarthatott, mert a vásárlás folyamán többször is végigmért, de ha akart volna se tudott volna észrevenni rajtam semmit, mivel teljesen ideillő ruhában voltam egy vékony anyag szerűséggel az arcom körül, a felismerés veszélyét elkerülve. Küzdő tárgyaim jelentősebb és méretileg nagyobb részét itt hagytam, mivel csak akadályoztak volna a feladatom végrehajtásában. Emiatt csak a kisebb méretűek voltak nálam, melyeket szinte észre sem lehet rajtam venni, hacsak nem tudja az illető, hogy hol nézze. Ezzel sikeresen megvettem új fegyverem.
-Gratulálok. És mi volt a kellemetlenség? -ha ennyire kerüli, akkor nagy a baj.
-Hát az úgymond kellemetlenség, mint mondtam korábban a levél egy nehezék alatt volt, de kihagytam azt az apró részletet, hogy ez egy hangot kiadó nehezék volt, bár ez elsőre elkerülte a figyelmemet. Amikor még nézelődtem és Grandow Robert éppen egy másik ügyféllel folytatott beszélgetést, én óvatosan bár mint utóbb kiderült igen megfontolatlanul azt hittem, hogy ha felemelem a tárgyat akkor el tudom venni alóla a levelet. De amikor hozzá akartam érni fedeztem fel, hogy ez a tárgy bizony hangot ad ki. Bár szerencsémre nem voltam olyan mohó ezért csak épp hogy érintettem, ezért ő nem hallhatta meg a hangot, mert nagy volt a tömeg és mert én is éppen, hogy hallottam. De ez a tény jelentősen megnehezítette a feladatomat. Ekkor még hosszasan nézegettem a kiszemelt fegyveremet és közben azon gondolkodtam, hogyan tudnám észrevétlenül elmozdítani a helyéről. -valahogy kötve hiszem, hogy csak ennyi történt.
-Értem. Egészen biztos vagy abban, hogy nem látott meg senki? -kérdezem nyomatékosítva.
-Most már teljességgel igen, bár miután elhagytam a standot tartottam ettől az eshetőségtől. De most már bizton állíthatom, hogy nincsenek szemtanúk.
~Hála az isteneknek. -sóhajtok fel magamban.
-Remek. Akkor ha kérhetem... -nyújtom felé a kezemet. Nem mozdul, hezitál, te jó ég, hezitál, mégis mit művelt?!
-Nos... -nem kezdődik jól- mint említettem kisebb nagyon problémák után sikerült megszereznem a levelet feltűnés nélkül, de visszafele miközben megtámadtak, nos hát... egy kicsit cafatjaira darabolódott. -mondja, majd előhúz egy adag gyújtósnak is kicsi papírt a zsebéből. Az egy dolog, hogy a levélnek annyi, de...
-Megtámadtak?! -kiáltok fel, egy pillanatra nem türtőztetve a hangomat- Ki, hol? Ez nem lehet, Akelisz. Akkor valaki meglátott, tudniuk kellett, hogy te voltál ahhoz, hogy megtámadjanak... most minden romba dőlhet! -mondom kétségbeesetten. Hogy lehetett ennyire kétbalkezes?!
-Kérem nyugodjon meg, mint már korábban is említettem most már teljességgel biztosan állíthatom, hogy rajtunk kívül senki nem tud az ügyről. Amikor a standok körül felderítettem négy férfi viselkedett gyanúsan, ez megegyezik a megtámadóim számával is. -feleli higgadtan.
~Hogy nyugodjak meg?! NYUGODJAK MEG?! HÁT NEM ÉRTED, HOGY MIT MŰVELTÉL, TE SZÁNALMAS, HOSSZÚFÜLŰ ELF KURVA?! -persze ezekből a gondolatokból semmi sem látszik meg rajtam, erre kifejezetten figyelek.
-Nem az számít, hogy kik támadtak meg, hanem hogy kinek jelentettek előtte... a francba is. Mindegy, nem lett helyrehozhatatlan a kár, nincs bizonyítékuk, de mindenesetre meg kell kettőznünk a figyelmet, és minél hamarabb el kell hagynunk a várost. -nyugszom le, inkább magamnak mondva, mintsem neki. Egy pillanatra mintha válaszolni akarna, és Aedeniszre esküszöm, hogy ha felesel én felképelem.
-Ha úgy kívánja azon nyomban intézkedem, de mi legyen a levéllel? -kérdezi végül. Úgy látszik, hogy helyre jött a feje.
Ahogy elnézem ez olvashatatlan... -tehát meg kell semmisíteni. Gyorsan a lángba tartom őket, majd hagyom, hogy az égő darabk a földre hulljanak. Még le sem esnek, de már csak hamu marad belőlük.- Volt már jobb munkád is Akelisz... csak nem kezdesz öregedni? -engedek meg egy csipetnyi gúnyt magamnak. Sikerült visszanyernem az önuralmamat, nem lenne szabad hagynom, hogy így eltűnjön.
-Nagyon sajnálom. -mondja, és meglepetésemre fél térdre ereszkedik.- hibát követtem el, többet nem fordul elő.
Egy pillanatra eljátszok a gondolattal, hogy hogyan is büntessem meg, és mondanom sem kell, hogy így, a magasból, a kivágásába nyert igencsak tekintélyes látvány miatt nem éppen a leginkább fájdalmas, sokkal inkább a számomra élvezetes ötletek merülnek fel.
-Remélem is, különben kénytelen leszek valami büntetést kitalálni. -mondom végül hidegen, és ezúttal komolyan gondolom, nem csak a vágyaim mondatják velem. Még egy ekkora hiba, és könnyen lehet, hogy valami fegyelmezést kell kitalálnom.
Vissza az elejére Go down
Nohu
Mesélő
Mesélő
Nohu


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 24.

A levél -- küldetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: A levél -- küldetés   A levél -- küldetés I_icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 6:55 pm

Végre megérkezett az első posztotok. Nagyon jól sikerült ezt várom tőletek, ha lehet azért ennél gyorsabban kéne...

Ebben a feszült légkörben hirtelen kopognak az ajtón, hiába akarnátok elküldeni az illetőt, mindenképpen be akar jutni (hogy mi lesz a sorsa az a ti döntésetek, de ő neki feltett szándéka, hogy mindenáron bejut). Posztotok addig tartson mit döntötök a rátok törő emberről anélkül, hogy tudnátok, hogy ki az vagyis, amíg még nem látszik az arca...
Vissza az elejére Go down
Rupert De'lavi
Nemes
Nemes
Rupert De'lavi


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Jul. 21.
Age : 28

Karakterlap
Faj: ember
Hírnév::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue7/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (7/1000)
Tp::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue500/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (500/1000)

A levél -- küldetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: A levél -- küldetés   A levél -- küldetés I_icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 6:28 pm

Hirtelen kopogás hallatszik az ajtón. Egy pillanatra meglepődöm, de gyorsan uralkodom arcizmaimon.
~Ki a fene lehet ez?! Megmondtam, hogy hagyjanak minket békén! Várjunk, akkor ez azt jelenti, hogy valaki annyira nagy személy, hogy Carl átengedte a szobámhoz. Ebben az esetben pedig jobban járok ha beengedem. -fut végig az agyamon, majd kimondom a konklúziót:
-Nyisd ki. -mondom semleges hangon. Akelisz egy szó nélkül odalép az ajtóhoz, és kinyitja a jövevénynek, aki belép a szobába...
Vissza az elejére Go down
Akelisz
Orvgyilkos
Orvgyilkos
Akelisz


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jul. 21.
Age : 27

Karakterlap
Faj: elf
Hírnév::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue1/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (1/1000)
Tp::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue900/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (900/1000)

A levél -- küldetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: A levél -- küldetés   A levél -- küldetés I_icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 6:53 pm

A feszült légkört egyszer csak az ajtón beszűrődő kopogás zavarta meg. A helyzetből adódóan erre a hirtelen zajra kissé megrezzentem, majd Rupertre néztem. Egyszer csak hirtelen meglepettség suhant át arcán, melyet valószínűleg mások nem is igen vettek volna észre. Ez kicsit aggasztott, de nem volt időm ilyeneken gondolkodni, mivel ekkor megszólalt: Nyisd ki. – mondta, mintha mi sem történt volna. Én erre semmit nem reagálva, bár a történtek után nem is tehetném, odaléptem az ajtóhoz és utat nyitottam vendégünknek.
Vissza az elejére Go down
Nohu
Mesélő
Mesélő
Nohu


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 24.

A levél -- küldetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: A levél -- küldetés   A levél -- küldetés I_icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2014 3:15 pm

Az ajtóban egy városőr áll. Lentről vita hangjai szűrődnek (Akelisz te hallod, hogy az egyik Carl).
- Uram, kérem fáradjon velem. A parancsnok kíván beszélni Önnel - mondja, és belép a szobába. Akelisz téged majdnem fellök és ellépve az ajtóból kifelé mutat, hogy arra kéne menned Rupert...
Posztotok addig tartson, hogy dűlőre nem juttok ezzel az őrrel.
Vissza az elejére Go down
Rupert De'lavi
Nemes
Nemes
Rupert De'lavi


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Jul. 21.
Age : 28

Karakterlap
Faj: ember
Hírnév::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue7/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (7/1000)
Tp::
A levél -- küldetés Left_bar_bleue500/1000A levél -- küldetés Empty_bar_bleue  (500/1000)

A levél -- küldetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: A levél -- küldetés   A levél -- küldetés I_icon_minitimeCsüt. Május 21, 2015 12:15 pm

Amikor Akelisz kitárja az ajtót látom, hogy egy városőr áll mögötte. Lentről mintha vita hangjai szűrődnének fel.
- Uram, kérem fáradjon velem. A parancsnok beszélni kíván önnel. -mondja, és belép az ajtón,majd félre áll, hogy utat engedjen. Sokan ilyenkor megpróbálnának keménykedni, parancsolgatni, de ez hiba. Ez csak egy futár, parancsot teljesít. Felette nem lehet uralmat nyerni, mert neki nincs döntési joga. Ilyen helyzetben mindig a legbölcsebb az, ha belemegyünk.
-Ahogy óhajtja. Akelisz, gyere. -Majd választ sem várva kilépek az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A levél -- küldetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: A levél -- küldetés   A levél -- küldetés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A levél -- küldetés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Élő küldetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chaos mesék szerepjáték :: Játéktér :: Birodalom :: Akrosz-
Ugrás: