Chaos mesék szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chaos mesék szerepjáték

A Chaos mesék fantasy világhoz készített szerepjáték oldal.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vadászat a Szürke Vadászra

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ilaszior
Admin
Admin
Ilaszior


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2012. Jul. 21.
Age : 103

Vadászat a Szürke Vadászra Empty
TémanyitásTárgy: Vadászat a Szürke Vadászra   Vadászat a Szürke Vadászra I_icon_minitimeVas. Aug. 03, 2014 11:44 pm

A Vadászat a Szürke Vadászra küldetés lezártával túl vagyunk az első Nagy Szóbeli Mesélésen! Ez a küldetés egy tizenöt posztos írásbeli küldetésnek felelt meg.
Ebben a küldetésben részt vettek már aktív játékosaink, valamint olyan játékosok, akik még előtörténettel nem rendelkező karaktert indítottak, de tervezik felhozni az oldalra.
A résztvevők, és értékelésük:
Ryusoke
Spoiler:
Sanna
Spoiler:
Xypec
Spoiler:
Sigurd Gallen
Spoiler:
Kaeron
Spoiler:
Connor
Spoiler:

Az összefoglalókban az alábbi dolgok legyenek benne:
1. Tömören a történés. Nem kell minden halott, csak legyen egy összefoglaló, hogy sejteni lehessen, mi volt a sztori.
2. Más karakterekhez való viszonyotok, gondolataitok. Itt elsősorban játékos karakterek kellenek, noha ha valakinek megtetszett/fontos lett egy NJK, akkor írja le azt is.
3. A Vadászat a Szürke Vadászként prológus NE legyen benne!

Az összefoglalókat Szeptember végéig le kell adni! Aki ezt nem teszi büntetésben részesül.


A hozzászólást Ilaszior összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 07, 2014 11:28 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://chaosmesek.hungarianforum.com
Ryusoke
Tolvaj
Tolvaj
Ryusoke


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Feb. 06.
Tartózkodási hely : Budapest

Karakterlap
Faj: Elf félsárkány
Hírnév::
Vadászat a Szürke Vadászra Left_bar_bleue2/1000Vadászat a Szürke Vadászra Empty_bar_bleue  (2/1000)
Tp::
Vadászat a Szürke Vadászra Left_bar_bleue1380/3750Vadászat a Szürke Vadászra Empty_bar_bleue  (1380/3750)

Vadászat a Szürke Vadászra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat a Szürke Vadászra   Vadászat a Szürke Vadászra I_icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 12:50 am

Hey, a Legendás Ryusoke egy újabb küldetést zárt le sikeresen, bár nem úgy ahogyan szerette volna. Hiába én voltam az, aki összeverbúválta a csapatot, mégis engem kezeltek a legalázatosabb módon. Már hozzá szoktam ehhez a Birodalomban, de ettől függetlenül végtelenül idegesítő volt és egyiküket sem tudnám elképzelni a jövőben társnak. A nyomozás alatt én rengeteget nem tudtam hozzárakni az egészhez, mivel a helyszínre csak hivatali személy jutthatott be, és túl nagy erőfeszítés lett volna oda nekem bejutnom, így azt a két városőrünk végezte. A nemesekkel való beszélgetésekbe sem tudtam segíteni, mivel nem láttak el információval társaim, így meg se tudtam jelenni az adott helyszínen, ezért inkább magánakciókat folytattam.
Én magam Edward családjával kerültem közeli kapcsolatba és én voltam, aki bebizonyította, hogy tényleg Edward a tettes. Miután mínusz távolságba kerültem Júliával, Edward lányával, azután felkeresett engem a Szürke Vadász személyesen, majd közölte velem, hogy hagyjam békén egy szem lányát. Mivel egyértelművé tette, hogy a beszélgetést titokban kívánja tartani, én csak utalásokat tettem Edward kilétére, de társaim nem vették a lapot és továbbra sem kívántak engem bevonni a részletekbe. Mikor a két városőrünk lisztet vásárolt a Lopott hajóban, megelégeltem titkolózásukat és előadtam elméletemet, a lisztjükről és az ő elméletükről, miután azok kénytelenül bevalották, hogy igen, ugyan arra gondoltunk és végül az egész csapat együtt tudott dolgozni az elkapásban. Arra pontosan nem emlékszem, hogy tudtuk meg ki lesz a következő áldozat, amire emélkszem, hogy a Hunter Boy hazudozott valamit össze vissza, de hogy honnan tudta, azt nem árulta el.
A végső csatában egyedül a Legendás Ryusoke volt képes valami megjegyzendőt alkotni... Miután felállítottuk a csapdákat és elkezdődött az egész,átalakultam felvéve igazi formám, majd pedig a csapat sorra követte el a hibákat, én pedig sorra javítottam ki őket. Én voltam aki láthatóvá tette Edwardot, én voltam aki feltartotta és én voltam aki végül lefegyverezte. De ekkor kezdődtek az igazi problémák... Miután Edward eszméletét vesztette, először a kereskedő kívánta megölni, majd ezután Mária. A kereskedőt sikeresen megfélemlítettem, de Mária csapását csak a testemmel tudtam felfogni, ami nem tett jót az egézsségemnek. Hiába próbáltam meggyőzni, hogy Edwardra szükség van, ne ölje meg, Mária nem törődött vele és kivégezte a magatehetetlen Edwardot, majd a városőrség elfogott minket.
Nem vagyok elégedett eme csapat egységével és az biztos, hogy diskurálok kicsit Máriával a történtekről, amint kikerülünk innen, illetve mostmár felelősnek érzem magam Edward családja felé.
Vissza az elejére Go down
Ilaszior
Admin
Admin
Ilaszior


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2012. Jul. 21.
Age : 103

Vadászat a Szürke Vadászra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat a Szürke Vadászra   Vadászat a Szürke Vadászra I_icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 7:07 pm

Csak jelezném, hogy 5, azaz ÖT órájuk van a többieknek leadni a jelentést. Amennyiben nem teszik ezt meg persze be kell pótolni, de a küldetés folytatásában kellemetlen következményeket fog ez szülni...
Vissza az elejére Go down
https://chaosmesek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Vadászat a Szürke Vadászra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat a Szürke Vadászra   Vadászat a Szürke Vadászra I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vadászat a Szürke Vadászra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chaos mesék szerepjáték :: Élő Szerepjáték :: Tábor(nok) 2014-
Ugrás: