Chaos mesék szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chaos mesék szerepjáték

A Chaos mesék fantasy világhoz készített szerepjáték oldal.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Laros-i kalamajka

Go down 
SzerzőÜzenet
Xypec
Isten
Isten
Xypec


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 09.

Karakterlap
Faj: Ember
Hírnév::
Laros-i kalamajka Left_bar_bleue1/1000Laros-i kalamajka Empty_bar_bleue  (1/1000)
Tp::
Laros-i kalamajka Left_bar_bleue1000/3499Laros-i kalamajka Empty_bar_bleue  (1000/3499)

Laros-i kalamajka Empty
TémanyitásTárgy: Laros-i kalamajka   Laros-i kalamajka I_icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 10:45 am

A hosszú utazás, mely a Sivatagból a Birodalomba hozott Laroszban ért véget, ugyanis itt kötött ki az a hajó, amivel jöttem. Mivel nem volt pénzem rögtön munka után néztem. Errefelé nem kedvelik sajnos a magam fajtát, igy többször is kidobtak a kocsmákból. Szerencsére azonban sikerült egy látszólag kedves kereskedőhöz elszegődnöm, mint matróz. Ekkor még nem tudtam miről hires ez a város. Miután kihajóztunk a vizen összefutottunk egy másik kereskedő hajóval, és ekkor derült ki, hogy mi igazából kalózok vagyunk, amit én nagyon szerettem volna elkerülni, hisz mindig tisztes embernek tartottam magam. Igy egy hirtelen ötlettől áthatva lelőttem a kalózkapitányt és átugrottam a tisztes hajóra. Azzal azonban nem számoltam, hogy ezzel a megdöbbentő lépésemmel mindkét hajó ellenszenvét kivivom... A csata hevében találatot kaptam és elájultam.

Mikor magamhoz tértem láttam, hogy ellátták a sebeim. A kapitány (természetesen a rendes hajóé) azonban fizetség gyanánt (mocskos kereskedő) megtartotta az ijamat, úgyhogy most valahonnan elő kell keritenem 50 aranyat, hogy visszavásároljam a mocsoktól. Még nem döntöttem el, hogy kinyirom-e utána....

Megint egy kikötőbe értünk ahol a városőrök, mint illegális bevándorlót letartóztattak. Hála a valakinek ott fent még lehetőséget is nyújtottam az 50 arany megszerzésére: gladiátor játékot kellett nyernem hozzá. Egy kedves ember még vivni is megtanitott, amiért örök hálával tartozom, hisz szerintem sokszor meg fogja menteni az életemet. Maguk a párviadalok unalmasak voltam, de a két harc között találkoztam egy bájos kisasszonnyal, sajnos kicsit szófukar, node sebaj majd csak megered a nyelve. Kiderült, hogy ő egy nemes testőrségének oszlopos tagja, igy ha esetleg elbuknék a játékokon (és túlélem) felcsaphatnék hozzá én is. Az utolsó selejtezőben egy honfitársammal kellett küzdenem. Mondhatom kiváló meccs volt, sajnos azonban eltörött a kardom, úgyhogy nem tudtam folytatni fel kellett adnom. A meccs utána Akelisz, mert igy hivták a leányzót bemutatott urának Rupertnek, aki némi vonakodás után alkalmazásába fogadott. Innentől néha neki is dolgozom, cserébe segit megkeresni az ijamat, melyet már nagyon hiányolok.

u.i.: nincs sajnos hosszú i a gépemen uh igy jártatok...
Vissza az elejére Go down
 
Laros-i kalamajka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chaos mesék szerepjáték :: Élő Szerepjáték :: Random szóbeli mesélések-
Ugrás: